Κατέθεσε την υποψηφιότητά του ο Θωμάς Παππάς

Κατέθεσε την υποψηφιότητά του ο Θωμάς Παππάς




Όνομα Συνδυασμού
ΧΡΩΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ

Ονοματεπώνυμο Υποψηφίου Δημάρχου
ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ηγουμενίτσας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΑΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΒΡΑΣΤΑΜΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΟΡΕΡΟ) του ΗΛΙΑ

ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΩΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΕΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ

ΡΟΥΣΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΥΛΙΟΥ-ΓΚΟΤΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΑΝ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΤΕΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΛΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΤΙΤΟΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΑΡΡΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΤΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


Εκλογική Περιφέρεια Συβότων
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΖΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΑΛΗ-ΝΤΑΦΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΗΤΟΥ-ΝΑΝΗ ΛΟΪΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



Δημοτική Κοινότητα Γραικοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΒΑΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


Δημοτική Κοινότητα Ηγουμενίτσας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΑΣΠΙΩΤΗ-ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΟΓΟΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΑΦΤΗ-ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΠΑΛΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΤΕΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΪΔΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 


Δημοτική Κοινότητα Νέας Σελεύκειας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας)
ΖΕΪΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΖΙΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Αγίας Μαρίνας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΟΛΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Αργυρότοπου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ


Τοπική Κοινότητα Δράμεσης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Ελευθερίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΛΙΟΠΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΥΚΑ ΕΡΡΙΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Καρτερίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ


Τοπική Κοινότητα Καστρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Καταβόθρας
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΑΗΔΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΖΗΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Κορίτιανης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ


Τοπική Κοινότητα Κρυόβρυσης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Λαδοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΙΣΗ

ΚΟΜΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μαζαρακιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΣΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ


Τοπική Κοινότητα Μαργαριτίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΓΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ


Τοπική Κοινότητα Μαυρουδίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ

ΚΑΤΗ ΕΙΡΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ


Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ



Τοπική Κοινότητα Πέρδικας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Πλαταριάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ


Τοπική Κοινότητα Σπαθαραίων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΤΖΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Τοπική Κοινότητα Συβότων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΒΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Τοπική Κοινότητα Φασκομηλιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΤΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Σχόλια

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΙΚΟΣ ΑΝΟΧΗΣ ΓΙΑ… ΓΥΝΑΙΚΕΣ! (ΕΙΚΟΝΕΣ)

O Πολιτιστικός Σύλλογος Κεστρίνης στο πλευρό του 18χρονου Δημήτρη Κολιομίχου που δίνει μάχη για τη ζωή